Täna me räägime Natury põhimõttest valida hoolega.  Miks on meie tootevalik aeglaselt idanev?

Nüüdseks juba pooleaastane Natury annab teada…

Poeriiulitel on hulganisti veganmärgistust kandvaid tooteid, mis lubavad meile ühest etapist koosnevat protsessi täieliku eineni, mis tavaliselt näeb välja nagu “ava ja soojenda mikrolaineahjus”. Nendele valikutele on lihtne järele anda, eriti kui eelarve on kitsas, aega napib või on mitu suud, mida toita.

Üheks oluliseks põhjuseks, miks veganlus on populaarseks saanud, on tarbijate teadlikkuse kasv loomsete saaduste ja madala toiteväärtusega toodete söömise tagajärgedest tervisele. Ka Kaubandusketid pakuvad rohkem veganvalikuid, et tarbijate toidueelistustega sammu pidada. Veganlus on inforohkuse ajastul tõesti kuum teema ja korraga räägitakse sellest kõikjal!

Veganmaailma kiirtoit ja poolfabrikaat

Kui kunagi tähistas veganmärgistus tervislikku toitumist, siis tänapäevamaailmas see enam kindlasti automaatselt nii pole.

Kui tihti olete mõelnud, et “see on vegan, seega ilmselgelt tervislikum kui tavaline rämpstoit”? Selline suhtumine kiirtoitu on eksitav ja ohtlik. See mitte ainult ei kahanda teie tahtejõudu süüa tervislikumat toitu, vaid mõjutab ka vegantoidu koostisosade pimesi usaldamist. Hea on meeles pidada, et töödeldud toit valmistatakse toidutööstuses ja suur kogus töödeldud toitu, olenemata sellest, kas vegan või mitte, annab sõrme terviseriskidele.

Kiirtoit ja poolfabrikaadid sisaldavad endas säilitusaineid, maitsetugevdajaid, värviparandajaid, küllastunud rasvu, tihtilugu rohkelt suhkrut ja soola… Jättes toiteväärtusele vähe võimalust sinu eest päriselt hoolt kanda.

Teadlikkus loob vastutust

Natury südameasi on leida maailmast ainulaadseid, orgaanilisi, samas tervislikuks jäävaid toiduaineid ja tooteid, mida Eestis saab usaldada. Seetõttu oleme vastu võtnud julge otsuse, et meie tootevalik poolfabrikaatidest ja kiirtoidust eemale hoiab.  Oleme põhjalikult üle kontrollinud kõikide toodete koostisosad, valmistusviisi ja päritolu, et seal poleks sees midagi kasutut või ebameeldivalt üllatavat, hoides seda trajektoori optimistlikult otse. Ka edasises tootevalikus, samuti ka päris oma brändi tootearenduses (jah, lugesid õigesti!)  me päritolu ja kvaliteedi osas järgi ei anna.

Kui meil on teadlikkus, siis on meil ka vastutus inimeste toidulaua usaldamisel meie kätesse.

Hea meie inimene! Milline toode meie e-poes kõnetab sind kõige valjemini? Ootame sind ka siinsele vastu kajama- väljavalitule on valmis pandud maitsev üllatus!

Täiega teie

Natury

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga