Mõtleme metsade säästmiseks puudest kaugemale

Oleme metsapositiivsed!

Natury e-pood alustas südamest südamesse koostööd Makeitneutraliga.

Loodus võtab ja loodus annab. Meie, inimesed,  oleme osake loodusest ja nüüd on meie kord anda.

Mis on metsapositiivsus?

Metsapositiivsus on inimese ökoloogilist jalajälge vähendav tegevus, mis omab kliimale positiivset mõju. Metsapositiivsus on esimene samm süsinikuneutraalsuse saavutamise suunas.

Meil on Makeitneutral sertifikaat!

Märk ja sertifikaat annab Sulle teada, et Natury on metsapositiivne bränd ja meie e-poest ostmine aitab kohalikke metsi. See on garantii, et meie toodete kasutamine ei avalda planeedile negatiivset mõju. Meie juures märki ja sertifikaati nähes saad kindel olla, et anname suure panuse rohelise ja tervisliku maailma suunas ning pakume igasugustele lindudele ja loomadele turvalist kodu, mis on seal veel 30-40 aastat.

Sul on võimalus Natury e-poest tooteid soetades panustad oma ostukorvi summast 3,33% (seda mitte rohkem, kui 1,5€ eest) metsapositiivsena, mille tulemusena istutatakse metsa juurde.

Ka eestlastele on puud põlishiidudena ja looduslike pühapaikadena aegade algusest saati väge andnud. Hiidudes  taotleti rituaalide ja ohvritalituste abil kõrgemate vaimude, jumaluste ja esivanemate soosingut.  Meie pojad kasvavad tugevateks tammedeks, mille alt meie tütred vihmaga varju otsivad. Ja homme hoiavad meie metsa püsti needsamad pojad ja tütred. Täna, tarbimise ja linnastumise foonil ihkame tihti kuhugi “metsa ära”. Rahu paika, kus paljajalu võtta ja metsas endaga kohtuda.

Kuidas saab metsa päästa?

Taastada kahjustatud ökosüsteeme, istutades puid maale, kus metsad on maha võetud. Samuti julgustada inimesi elama viisil, mis ei kahjusta keskkonda ning rajades vihmametsade ja eluslooduse kaitseks parke. Lisaks toetada keskkonnakahjusid vähendaval viisil tegutsevaid ettevõtteid.

Kõige olulisem küsimus, mida meilt küsitakse – “Okei, kõik väga lahe, aga kust mina tean, et te need puud päriselt ka maha istutate?”
Makeitneutral digitaliseerib ära kõik puud, mis nad istutavad. See tähendab, et Sa võid minna metsa, leida üles oma puu ning teha sellele üks pikem pai või isegi kalli

Kas mina üksi ka loen?

Jah, ka Sina loed. Ka Sinu panus on oluline! Metsad on eluks Maal eluliselt tähtsad. Metsad puhastavad õhku, mida me hingame, filtreerivad joodavat vett, hoiavad ära erosiooni ja toimivad olulise puhvrina kliimamuutuste vastu.

Kui iga inimene planeedil maa istutaks ühe puu… Tunneta, kui toetav see oleks!

Mõtleme metsade säästmiseks puudest kaugemale

Armastusega Eesti metsale

Natury

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga