Meie visioon

Meie keha on meie tempel ja toit on meie kütus. Millist kütust Sa enda kehasse paned? Lause „sa oled see, mida sööd“ ei ole tühi sõnakõlks. Vaadake näiteks, kuidas laste käitumine muutub, kui nad saavad sünteetilist ja lisaaineid täis toitu. Sama põhimõte kehtib ka, kui hakkate sööma puhtamat toitu – muutused on kiired ja ulatuslikud. Toit on tõesti positiivse ja tervisliku elu kese.

Olles teadlikud toidust, mida tarbime, tahame näidata eeskuju teistmoodi tarbimisviisist, mille põhirõhuks on taimne, tervislik ja mahe. Väga suur osa sellest, mida täna poodidest ostame, on töödeldud, täis keemilisi säilitus- ja  värvaineid ning maitsetugevdajaid. Tõelise ja täisväärtusliku toidu söömine tuletab meelde, kuidas toit peaks tegelikult maitsema.

Toitumisharjumused mõjutavad paljusid elu aspekte – heaolu, eeldatavat eluiga ja tervist üldiselt. Usume, et meie poe toodetega saame parandada Su elukvaliteeti ja pakkuda rohkem mitmekesisust ning rõõmu heast toidust.

Natury põhieesmärgiks on tõsta Sinu teadlikkust tervislikust toidust, muuta orgaaniline ja tervislik toit kättesaadavamaks ning laiendada ainulaadsemate, tervislikumate orgaaniliste toodete spektrit. Meie olulisteks prioriteetideks on toote kvaliteet ning Sinu täielik rahulolu kogu ostuprotsessi käigus.

Küsimusi? Mõtteid?

Võta ühendust