HAPPY TUMMY LASTELE 30TK, 240G

39,00

Miks võiks laps Happy Tummy komme võtta?
Parasiidid – kõige rohkem meeldib neile elada meie soolestikus, täpsemalt peensooles, kus toimub peamine toitainete imendumine organismi. Lastel on parasiite ka üsna lihtne saada – mänguasjadelt, mis igale poole kaasa reisivad, lasteaiast, sünnipäevapidudelt jne. Lisaks kanduvad parasiidid üle ka kodus elavatelt lemmikloomadelt. Näiteks, võivad noortel olla nahaprobleemid seotud sellega, et mõni parasiit elutseb nende organismis ning lisaks sellele nõrgendab ka vastupanuvõimet haigustele.
Vitamiinid ja mineraalid – on need mida organism vajab kasvamiseks ja toimimiseks. Kui keha tegeleb tasakaalu taastamisega või mõne haigustekitajaga võitlemiseks, siis tekib neist puudus ning keha muud süsteemid kannatavad – energiat on vähem, valud liigestes ja lihastes, langenud unekvaliteet ning halb tuju.
Kui kehas on tugev vitamiinide-mineraalide puudus, võib selle tulemusena suureneda ka parasiitide vohamine organismis. See on ka põhjus, miks ei saa inimesed terveks ning jäävad aina uuesti ja uuesti haigeks.

Milliseid tulemusi võib märgata?

Kuna tegu ei ole ravimiga, siis ei saa me seadusest tulenevalt öelda, et kindlalt teeb ühte või teist. Sellest olenemata on uuringud näidanud väga häid tulemusi fulviin- ja humiinhapete ning polüfenoolide kasulikkusest organismile ning peamised muudatused lapse organismile võivad olla:

Green tick Paranenud seedimine, kõht ei ole kinni ega lahti
Green tick Vähenenud valud liigestes ja lihastes, sealhulgas ka kasvuvalud
Green tick Parem tuju
Green tick Rohkem energiat
Green tick Paranenud vastupanuvõime haigustele
Green tick Vähenenud nahaprobleemid
Green tick Sügavam uni

 

Aitan istutada Eesti metsa

Jah! Panustan 3.33% tellimuse summast metsa-positiivsuse loomiseks. Loe lisa

Kategooriad: ,